Warning: Error while sending QUERY packet. PID=1691 in /home/admin/web/yuvapen.com.tr/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056
Kurumsal – Yuvapen

Hakkımızda

Ürettiklerimizi sizlerle paylaşmanının onuruyla geride bıraktığımız 25 yılın ardından güncellenen web sitemizle karşınızdayız.

1991 yılında başladığımız PVC sistemleri üretim ve uygulama hizmetlerine bugün Ankara İvedik Organize Sanayi bölgesinde bulunan işletmemize ait 700 m2 lik üretim tesisinde onlarca çalışanımız,uzman satış personelimiz ve profesyonel yönetim kadromuzla üretim ve satış faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Genişleyen vizyonumuz ve artan tecrübelerimizle temsil ettiğimiz marka olan PAKPEN ile özdeşleşerek en iyi uygulayıcı olmaktan gurur duymaktayız.Bu başarıyı sürekli kılmak içinde teknolojiye entegrasyon sürecini en iyi şekilde değerlendiriyor ve sizlere daha iyi hizmet vermek adına Ankara genelinde faaliyet gösteren dokuz adet bayimizle birlikte doğru bilgiye en kısa zamanda ulaşmanızı sağlıyoruz.Sizin içinde kalite,estetik ve güven öncelikli ise doğru adres YUVAPEN!!!

YUVAPEN PVC KAPI PENCERE VE ISI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ